ملکاژان

پیش خرید اپارتمان در پرند تهران

یکی از پر جمعیت ترین شهر های اطراف تهران با دسترسی به قطار و مترو (به زودی) با بیش از 50 مدرسه و دانشگاه امکان خرید آپارتمان های ارزان و حتی پیش خرید با یک چهارم قیمت یک اپرتمان در تهران را ایجاد کرده است.

چرا باید امتیاز آپارتمان بخریم؟

امکانات پرند

پیش خرید آپارتمان با توجه به خرید اقساطی بالاترین سرعت رو در سودآوری داره.

خانه دار شدن

در یک بازه 3 الی 5 ساله به صورت اقساط صاحب خانه میشود و خانه دار شدن دیگر آرزو نیست

امنیت در خرید

تمام آپارتمان ها در ملکاژان دارای امنیت 100 درصدی هستند. ضمانت این خرید ارگان های رسمی کشوری و لشکری هستند.

قیمت تمام شده کمتر

حتی با وجود خرید اقساطی شما هزینه کمتری به نسب یک آپارتمان شخصی پرداخت میکنید.

بودجه لازم برای خرید امتیاز آپارتمان (پیش خرید) چقدر است؟

با توجه به پروژه انتخابی شما این اعداد متفاوت است در حال حاضر این اعداد برای واحد های بالای 100 متر بین 600 الی 700 میلیون تومان است.

(با پول رهن یک خانه در شمال شرق تهران صاحب خانه می‌شوید.)

نکته: امکان خرید به صورت 3 دانگ 3 دانگ موجود می باشد و شما میتوانید با یکی زا دوستان یا اقوام خود در این پروژه ها مشارکت کرده و در یک بازه 3 ماهه به سود برسید.

جهت دریافت مشاوره سرمایه گذاری و خرید ملک در پردیس شماره تماس خود را وارد کنید

مزایای سرمایه گذاری در پرند

نزدیک ترین شهر به تهران

نزدیک ترین شهر به تهران

آب و هوای مناسب

آب و هوای مناسب

بافت شهری جدید

بافت شهری جدید

ساکنین مدرن

ساکنین مدرن

امکانات رفاهی

امکانات رفاهی

قیمت مناسب

قیمت مناسب

سوالات متداول

شهر جدید پردیس در 25 کیلومتری شمال شرق تهران قرار دار.

متروی پردیس در آستانه افتتاح پروژه است و در کمتر از 5 سال آینده این مسیر از 30 دقیقه با خودرو به 10 دقیقه با مترو خواهد رسید و با اتصال به خط 2 مترو تهران امکان عبور و مرور با مترو از پردی تا وسط شهر تهران در کمتر از 45 دقیقه فراهم خواهد شد.

گالری تصاویر پرند

پیش خرید آپارتمان در پرند

همانطور که می دانید برای دریافت انواع وام هایی بانکی اعلام شده چه از طریق بانک ها و دولت نظیر وام ودیعه مسکن و وام مسکن روستایی و … دچار دردسرهای فراوانی نظیر یافتن ضامن معتبر و در نوبت ماندن خواهید داشت پس بهتر است به فکر خانه دار شدن حتی با شرایط اقتصادی باشید تا خیالتان برای همیشه از داشتن یک سرپناه برای زیست راحت شود در واقع شما می توانید با هر بودجه ای که دارید منزل مورد نظر خود را با متراژ مورد نظر که به سرمایه تان نیز مرتبط می شود این کار را انجام دهید، در ادامه از شراایط خرید اقساطی و پیش خرید آن برایتان بیشتر خواهیم گفت.

درباره شهر پرند و وام مسکن روستایی:

پرند شهری جدید در۳۰ کیلومتری جنوب غربی استان تهران است و به شهر فرصت های طلایی مشهور شده و از توابع شهرستان رباط کریم می باشد،؛ بزرگراه تهرن-ساوه و در نزدیکی فرودگاه بین المللی امام خمینی قرار گرفته است. پرند دارای 6 فاز مسکونی است و فاز۷ این شهر را برای طرح مسکن ملی در نظر گرفته شده است، فازهای ۰ و ۱ این شهر شامل منازل شخصی‌ساز و ویلایی است و فاز ۲ هم تعداد بسیار زیادی باغ ویلا دارد. فاز ۵ نیز بخاطر قرار گرفتن برج های مسکونی ۱۵ طبقه معروف (کوزو) به همین نام معروف شده است؛ فاز ۶ به کیسون و شهرک سلام شهرت دارد. پرند دارای خط مستقل راه ‌آهن می باشد و روزانه قطار شهری تا راه آهن تهران و بالعکس رفت و آمد می کند و بزودی متروی آن نیز احداث و راه اندازی می شود. باز با مختصری از این توضیحات دوست دارید در روستاهاس اطراف ساکن باشید و از پروسه پردسر وام مسکن روستایی استفاده نمایید.

سکونت در پرند بجای گرفتن وام مسکن روستایی:

با توجه به گرانی مسکن در شهر تهران و نداشتن بودجه کافی برای رهن و اجاره در تهران و فاصله فقط 30 کیلومتری پرند تا تهران به شما که دوست دارید صاحب ملک شوید پیشنهاد می گردد برای زندگی این شهر زیبا را با آب و هوای سردسیری البته پاک و تمیز (با وجود بادهایی که از سمت دماوند باشکوه هر روزه در آن می وزد) انتخاب کنید؛ شما می توانید با مراجعه به املاک فراوانی که در شهر پرند وجود دارد بصورت قسطی آپارتمان دلخواهتان را چیش خرید کنید و صاحب خانه شوید و دیگر اضطراب هر ساله جابجا شدن در تهران و گرانی را نداشته باشید.

امنیت خرید بجای دشواری در گرفتن وام مسکن روستایی:

با توضیحاتی که ارائه شد و سختی های زیاد وام آن هم وام مسکن روستایی گرفتن امیدواریم به فکر خرید ملک در پردیس بیفتید و حتی شده برای امتحان به آنجا که فاصله زیادی هم با تهران ندارد به املاک معتبر آنجا مراجعه نمایید تا با مشاوره با این افراد متخصص و پیشنهادات فراوانی که آنها با توجه به سرمایه شما می دهند، یک ملک قسطی را که برایتان در آینده ای بسیار نزدیک سودآوری زیادی خواهد داشت پیش خرید نمایید و امنیت در خرید را با تمام وجود احساس کنید.

چرا پرند را بجای وام مسکن روستایی برای زندگی انتخاب کنیم؟

پرند با توجه به وسعتی که دارد و تعداد فازهای موجود در آن دارای امکانات هنری، تفریحی، فرهنگی مثل کارتینگ و قلعه سنگی، جاذبه های ساختمان های نوساز با بهترین متریال، وجود هایپر استارهای مدرن و در دسترس بودن هر آنچه که می خواهید و مجهز و مردم بروز و جوان می باشد که با این مزایا و فاصله بسیار کم و منطقی اش با تهران، بهترین گزینه برای زندگی ای با آرامش و خانه دار شدن است.

حتی پیشنهاد می گردد افرادی که در دماوند زیبا و اطراف آن ساکن هستند کم کم به فکر خانه دار شدن و سرمایه گذاری و پیش خرید اقساطی در پرند بیفتند تا بتوانند به تهران نزدیک تر باشند و از امکانات بی نظیر آن استفاده نمایند چون با توضیحات داده شده دریافت وام مسکن روستایی و رسیدن به آن با شرایط روز بسیار سخت می باشد.

در نتیجه و پایان این مقاله اجمالی از شما می خواهیم به فکر خانه دار باشید،  نگران کمی سرمایه و بودجه خود نباشید چون شما می توانید با پیش خرید یک ملک بصورت اقساطی در یکی بهترین و نوسازترین شهرهای خیلی نزدیک تهران یعنی شهر پرند صاحب خانه شوید. منتظر شما می باشیم.

خرید آپارتمان در شهر جدید پرند