ملکاژان
فروش خانه

8 نکته طلایی برای فروش خانه

موضوعات این مطلب

اگر قصد دارید فروش خانه ی خود را سریع تر انجام دهید و برای این کار عجله دارید باید نکاتی را انجام و رعایت کنید تا در زمانی کوتاه بتوانید به قیمتی مناسب خانه ی خود را بفروشید. در این وضعیت اقتصادی بد جامعه که خرید و فروش خانه پایین ترین رکورد خود را زده است، در برخی مواقع لازم می دانید که برای خرید آپارتمانی جدید اقدام کنید که این بهترین موضوع برای همه افراد می باشد که در این مورد پیشرفت داشته باشند در نتیجه شرط خرید خانه ای بهتر فروش خانه ی کنونی شما می باشد.

امروزه که روز به روز قیمت خانه روبه افزایش است اگر بتوانید این تصمیم را هر چه سریع تر عملی کنید برد کرده اید. همان طور که می دانید یکی از راه هایی که شما می توانید با کمک آن خانه ی مورد نظر خود را با مشخصاتی که مد نظر دارید بیابید مشاوران املاک هستند که با سپردن و اعلام بودجه باید منتظر بمانید تا آنچه می خواهید را برای شما بیابند.

اما خبر خوشی که می توانیم به شما بدهیم این است که می توانید برای سرمایه گذاری بهتر و سود بیشتر با مشاوران ملکاژان مشورت کرده تا بهترین مسیر را جلو رویتان قرار دهند و تصمیمی هوشمندانه برای خرید آپارتمان خود بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وام خرید مسکن می توانید به مجله ملکاژان مراجعه کرده و شرایط دریافت وام را مطالعه کنید.قصد خود را از فروش خانه مشخص کنید

قصد خود را از فروش خانه مشخص کنید

اگر قصد دارید خانه ای که در آن زندگی می کنید را بفروشید قبل از هر اقدامی قصد خود را از این کار مشخص کنید همان طور که می دانید در این شرایط اقتصادی این موضوعی تصمیمی حیاتی و اساسی می باشد.

دلیلی که تصمیم دارید خانه ی خود را بفروشید می تواند  در نحوه فروش تاثیر گذار باشد. برای مثال اگر تصمیم دارید با پول فروش خانه ی خود سرمایه گذاری کنید می توانید به فکر خرید امتیاز آپارتمان در پرند و پردیس باشید این دو شهر که در حومه تهران قرار گرفته اند در حال رشد و توسعه می باشند و در سال های آتی می توانید مبلغ خود را چندین برابر کنید.

اگر قصد دارید خانه ای بزرگتر و یا کوچک تر بخرید بهتر است قبل از هر متراژ، محله، قیمت و … آن را تعیین کنید. سعی کنید برنامه ی خود را به گونه ای بچینید که مجبور به فروش خانه با قیمت کمتری نباشید و هر گونه پیشنهادی را از سوی خریداران به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا بهترین تصمیم را بگیرید.

کارشناسان و مشاورین املاک

کمک گرفتن از کارشناسان و مشاورین املاک برای فروش خانه

همان طور که می دانید یکی از مراکزی که هر کسی برای خرید، اجاره، فروش و … خانه به آن مراجعه می کند مشاوران املاک هستند اما بهتر است به دنبال مشاوران قابل اعتماد باشید زیرا برخی از آن ها تنها به دنبال سود خود هستند اما برخی دیگر امین مال شما بوده اند و تلاش می کنند ملک شما را با بهترین شرایط بفروشند و یا خریداری کنند.

مشاوران املاک نه تنها راهنمای خوبی هستند بلکه می توانند با استفاده از تجربه هایی که در زمینه ی خرید و فروش خانه دارند شما را برای فروشی بهتر و اصولی راهنمایی کنند. در نتیجه حضور یک مشاور املاک نی تواند فروش خانه ی شما را سریع تر کند و به بهترین شکل ممکن آن را برای شما بفروشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید مسکن مهر پردیس می توانید کلید کنید.

خانه را برای فروش و بازدید آماده کنید

خانه را برای فروش و بازدید آماده کنید

آماده کردن ظاهر خانه یکی از کارهایی است که به هنگام فروش خانه باید به آن توجه کنید تا زمانی که خریدار وارد آن می شود حس مثبت و خوشایندی به او دست دهد. بهتر است برای بالا بردن انرژی خانه تلاش کنید. برای انجام این کارها بهتر است خود را در جایگاه خریدار قرار دهید تا کمبودها را راحت تر حس کنید. فضای داخلی را تمیز کنید و ابزار و سایل اضافه را بردارید تا خانه بازتر دیده شود.

افرادی که برای خرید خانه اقدام می کنند معمولا تمام نقاط خانه را بررسی می کنند در نتیجه از اتاق خواب گرفته تا سرویس های بهداشتی را برای بازدید آماده کنید. اگر درگیر اسباب کشی و بسته بندی وسایل می باشید بهتر است آن ها را مرتب در جایی مشخص قرار دهید تا در دست و پا نباشند.

تعمییرات مورد نیاز برای فروش خانه

تعمییرات مورد نیاز برای فروش خانه

برخی افراد این اعتقاد را دارند که خانه ای که می خواهند بفروشند دیگر نباید به آن رسیدگی کنند اما اشتباه می کنید شاید خانه ای که بازسازی شده باشد هزینه های بازسازی آن به طور کامل برنگردد اما ارزش آن به خوبی حفظ می شود بنابراین باید ملک را به چشم خریدار نگاه کنید و هر جایی که نیاز به تعمییر داشت از آن غافل نشوید.

یکی از مهمترین بخش هایی که به چشم می آید دیوارها می باشند که بهتر است قبل از به فروش گذاشتن آن ها را تمیز و رنگ آمیزی کنید تا به مشتری حس خوب را القا کنید. در و پنجره ها، کمد دیواری، محیط آشپزخانه و کابینت ها و … همگی می توانند روی نظر مشتری تاثیرگذار باشند و شما می توانید با کمی تعمییرات ارزش واقعی ملک خود را به خوبی حفظ کنید.

محیط آشپزخانه برای فروش خانه

محیط آشپزخانه برای فروش خانه

یکی از مهمترین بخش هایی که نظر هر خانم و آقایی را به خود جلب می کند تمیزی آشپزخانه می باشد. در نتیجه تلاش کنید آشپزخانه را به نحوه احسنت به بازدید کننده نشان دهید حتی اگر زمان کافی برای بازسازی ملک خود ندارید اما آشپزخانه را به بازسازی کنید که تنها این بخش از خانه می تواند نظر خریداری را مثبت کند.

پیشنهادهای مثبتی به خریدار خانه بدهید

پیشنهادهای مثبتی به خریدار خانه بدهید

تمام وسایل خانه به سلیقه ی هر شخصی که در آن زندگی می کند چیده و یا خریداری شده است شما می توانید مدل های چیدمان خانه را برای مشتری توضیح دهید و معماری های گوناگونی را پیش روی او قرار دهید حتی اگر روی بخشی از خانه ایراد گذاشت می توانید ایده تغییر را به او بدهید اینها همه توضیحاتی است که شما می توانید به توجه به شناختی که نسبت به خانه ی خود دارید به فرد بدهید.

حذف پارکینگ هنگام فروش خانه

حذف پارکینگ هنگام فروش خانه

یکی از مهمترین آبشن هایی که برای یک واحد آپارتمان محسوب می شود داشتن پارکینگ می باشد که امروزه برخی افراد ترجیح می دهند آن را به صورت جداگانه به فروش برسانند و سود بیشتری را کسب کنند اما این کار باعث می شود فروش خانه شما به تعویق بی افتد و بسیاری از افراد این مسئله را نپذیرند در نتیجه سعی کنید پارکینگ را به هیچ عنوان از روی خانه حذف نکنید.

تبلیغ مناسب برای فروش خانه

تبلیغ مناسب برای فروش خانه

به صورت کامل برای شما توضیح داده ایم که می توانید با کمک مشاوران املاک خانه ی مورد نظر خود را با بهترین قیمت به فروش برسانید اما تحت هر شرایطی اگر تمایل به این کار نداشتید می توانید سایت های معتبر و پر بازدید را برای آگهی ملک خود انتخاب کنید اینگونه راهی است برای افرادی که زمان کافی را ندارند تا به املاک ها مراجعه کنند و خواسته ی خود را برای خرید ملک مطرح کنند اما سایت ها با توجه به صرفه جویی در زمان و هزینه بهترین گزینه می باشند.

مطالب دیگر مجله ملکاژان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *