ملکاژان
جاجرود و جاهای دیدنی آن

مکان های دیدنی جاجرود

موضوعات این مطلب

اگر شما نیز به دنبال یک طبیعت شگفت انگیز در تهران هستید، حتما جاجرود و دیدنی‌های آن را به خوبی می‌شناسید. در این منطقه می‌توان از آلودگی‌های شهر به دور بود و از نقاشی طبیعت، لذت برد. این منطقه یکی از خوش آب و هواترین و ایده‌آل‌ترین مناطق برای تفریح به شمار می‌رود. شاید این سوالات نیز برای شما پیش آیند که:

 • جاجرود در کدام منطقه از تهران قرار گرفته است؟
 • امکانات این منطقه چیست؟
 • جاهای دیدنی آن کجاست؟
 • آیا محل سکونتی در نزدیکی این منطقه وجود دارد؟

با شناخت جاجرود و جاهای دیدنی آن، می‌توانید ذهن و چشم خود را جلا ببخشید. در این منطقه شاهد بسیاری از جاذبه‌های گردشگری خواهید بود که در ذهن‌ها نمی‌گنجد. از این جاذبه‌های گردشگری و تفریحی، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جاجرود و جاهای دیدنی

جاجرود و جاهای دیدنی آن را بشناسید:

برای بازدید از جاجرود و جاهای دیدنی آن باید به شهر لواسان و در نتیجه جاجرود که در فاصله‌ی 32 کیلومتری از پردیس قرار گرفته است، سفر کرد. به این ترتیب با خرید ملک در پردیس، می‌توانید به راحتی از مزایای این مکان، برخوردار گردید. جاجرود از جاذبه‌های دیدنی فوق العاده‌ای همچون:

 • سد لتیان
 • آبشار کمرد
 • پل تاریخی شاه عباسی
 • رودخانه جاجرود
 • پارک جنگلی لتیان

اشاره نمود. در جاجرود، می‌توانید با مناظر محصور کننده‌ای مواجه گردید که دسترسی به آنها از مناطقی مانند: پردیس بسیار ساده و مناسب خواهد بود. منطقه جاجرود به عنوان منطقه حفاظت شده شناخته می‌شود که در فصول مختلف با گردشگران بسیار زیادی مواجه است. در هر فصل می‌توان شاهد جذابیت خیره کننده و حیرت انگیز این منطقه بود. آب و هوای بسیار مطلوب این منطقه سبب شده است که بسیاری از ساکنین تهران و اطراف تهران، این مکان را برای گردشگری انتخاب نمایند.

راهنمایی برای دسترسی ایده‌آل:

برای دسترسی به جاجرود و جاهای دیدنی آن، مسیرهای مختلفی وجود دارد که برخی از آنها پر ترافیک و برخی دیگر طولانی هستند. برای بهره برداری از بهترین و ایده‌آل‌ترین مسیر، می‌توانید از مسیر پردیس استفاده کنید. با انتخاب این مسیر تنها به مدت 32 دقیقه در راه بوده و سپس از جذابیت خارق العاده‌ی طبیعت، حیرت زده خواهید شد. در این مسیر علاوه بر دسترسی ساده، می‌توانید از یک مسیر خیره کننده و چشم نواز نیز برخوردار گردید. در مسیر دسترسی به این مکان، از روستاهایی همچون:

 • روستای کمرد
 • نصرت آباد
 • خسرو آباد
 • شمس آباد
 • عباس آباد
 • منوچهر آباد
 • عباس آباد کاظم پورامری

عبور می‌کنید که هر کدام جاذبه‌های گردشگری باور نکردنی را در بر دارند. در این روستاها علاوه بر سر سبزی و هوای دلنشین، می‌توانید شاهد بسیاری از جاذبه‌های گردشگری باشید که حیرت شما  را بر می‌انگیزند. رودخانه جاجرود یکی از جذاب‌ترین و منحصر به فردترین جاهای دیدنی در این منطقه است که (سرچشمه‌ی آن در دربند واقع شده است.) در سد لتیان می‌ریزد. اگر در تهران زندگی می‌کنید، باید مسیر 10 کیلومتری را برای رسیدن به سد لتیان، سپری کنید.

در صورتی که اگر اقدام به پیش خرید آپارتمان در پردیس نمایید، به راحتی و در کمترین زمان ممکن به این سد دسترسی خواهید داشت. در جاجرود و سد لتیان می‌توان شاهد بسیاری از مزایا و امکانات قابل توجه بود. هر کدام از این موارد، به نوعی توجه گردشگران را به سمت خود جلب می‎نماید.

برای خرید آپارتمان در پردیس می توانید از وام مسکن کم بهره ملکاژان استفاده نمایید.

برای مشاهده سایر روستاهای اطراف پردیس کلیک کنید

راهنمایی برای دسترسی ایده‌آل

مزایا و امکانات جاجرود و جاهای دیدنی آن:

اگر بخواهیم به مزایا و امکانات جاجرود و جاهای دیدنی آن اشاره کنیم، قطعا با موارد بسیار زیادی مواجه خواهیم شد. در این منطقه علاوه بر تجربه‌ی لذت بخش بهترین گردشگری، می‌توانید خاطرات شیرین و فراموش نشدنی را در:

 • مراکز خرید جاجرود
 • رستوران‌های جاجرود
 • بازار مبل جاجرود
 • ویلاهای لوکس جاجرود

به ثبت برسانید. بسیاری از سرمایه گذاران علاوه بر ساخت ویلا در این منطقه، اقدام به پیش خرید آپارتمان در پردیس نیز می‌نمایند. آینده‌ی روشن و قابل توجه این منطقه، سبب افزایش خرید و فروش ملک در آن، شده است. این منطقه به جهت برخورداری از آب و هوای بسیار مطلوب و مکان‌های گردشگری فوق العاده، به عنوان یکی از بهترین مناطق در تهران شناخته شده‌اند. گردشگری در جاجرود نه تنها در فصل تابستان، بلکه در فصل زمستان نیز محبوبیت خود را در بر دارد. وجود برف در این منطقه، می‌تواند خالق خاطرات شیرین و فراموش نشدنی شما، باشد.

امکانات جاجرود

بهترین زمان برای گردشگری در جاجرود:

برای بازدید از جاجرود و جاهای دیدنی آن، می‌توانید زمان‌های مختلفی را انتخاب کنید. حتی شما با خرید قسطی آپارتمان در پردیس، می‌توانید به جهت کم شدن فاصله، به راحتی و در کمترین زمان، به این منطقه‌ی گردشگری خاص و منحصر بفرد، مراجعه نمایید. در زمان‌های مختلف، می‌توان شاهد تصاویر حیرت انگیز و باورنکردنی از این منطقه گردشگری بود.

اگر در زمستان این منطقه را برای گردشگری انتخاب نمایید، با یک منطقه پر بارش و سفید مواجه خواهید بود. با توجه به شرایط این منطقه، وجود برف در آن، با حدی خطرناک و دردسر ساز خواهد بود. بنابراین اگر این منطقه را برای گردشگری در زمستان انتخاب می‌کنید، توجه داشته باشید که از کمک یک راهنما و یا فرد راه بلد نیز، استفاده کنید. در این صورت می‌توانید مسیر گردشگری را به راحتی سپری نمایید.

در فصل پاییز می‌توان شاهد یک تصویر خارق العاده از طبیعت جاجرود و جاهای دیدنی آن باشید. این منطقه به جهت برخورداری از درختان بسیار زیاد و همچنین رودخانه‌های جذاب، در فصل پاییز لباسی خیره کننده و حیرت انگیز بر تن می‎‌کند.

بهترین انتخاب برای گردشگری در جاجرود، فصل بهار است. در این فصل طبیعت جانی تازه یافته و رودخانه‌ها نیز به سبب آب شدن برف‌ها، پر آب خواهند شد. این فصل خالق یکی از زیبا‌ترین تصاویر از جاجرود می‌باشد.

فصل تابستان اما بهترین و ایده‌آل‌ترین فصل برای گردشگری در این منطقه، انتخاب می‌شود. در این فصل می‌توان از گرمای زیاد تهران، به آب و هوای دلپذیر جاجرود پناه برد. این فصل به عنوان یکی از پر مخاطب‌ترین فصل‌ها برای گردشگری در جاجرود، شناخته شده است.

بهترین زمان برای گردشگری در جاجرود

جمعیت منطقه جاجرود:

منطقه جاجرود به جهت برخورداری از شرایط مطلوب، یکی از گزینه‌های مناسب برای زندگی و سکونت به شمار می‌رفت. بسیاری از افراد به جهت طبیعت خارق العاده و چشم نواز این منطقه، آن را برای زندگی انتخاب می‌کردند. به طوری که در بسیاری از روستاهای اطراف جاجرود، شاهد افزایش جمعیت بوده‌ایم. در صورتی که به دنبال بهره برداری از خدمات ایده‌آل شهری و همچنین دسترسی ایده‌آل به مناطق گردشگری هستید، خرید آپارتمان در پردیس بسیار هوشمندانه خواهد بود.

مطالب دیگر مجله ملکاژان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *