ملکاژان
فاز 11 پردیس برای سرمایه گذاری

هر آنچه که باید از فاز 11 پردیس بدانید

موضوعات این مطلب

آیا تاکنون به سرمایه گذاری در فاز 11 پردیس اندیشیده‌اید؟!  دلایل بسیار زیادی موجب شده‌اند که امروزه شاهد افزایش میزان سرمایه گذاری در پردیس باشیم. این منطقه از جمله مناطقی است که در سال‌های اخیر با استقبال چشمگیری از سوی مخاطبین مواجه شده است. لذا تدابیر هوشمندانه‌ای برای افزایش وسعت و همچنین افزایش میزان ساخت و ساز در آن، مد نظر قرار گرفته شده است.

اگر تخصص کمی در زمینه‌ی اقتصاد داشته باشید، حتما به این امر مهم پی برده‌اید که سرمایه گذاری در ملک بسیار ارزشمند و مفید است. امروزه که خرید ملک در نقاط مختلف تهران بسی دشوار و پیچیده شده است، می‌توان از راهکارهای هوشمندانه‌تری استفاده کرد.

خرید ملک در پردیس یکی از راهکارهای بسیار موفقیت آمیز و هوشمندانه است که سرمایه گذاران را با پیشرفت‌های باورنکردنی مواجه کرده است. این شهر همواره در حال توسعه و پیشرفت بوده است. به طوری که امروزه می‌توان شاهد راه اندازی فاز‌های جدید در این شهر بود.

فاز 11 پردیس برای سرمایه گذاری

از فاز 11 پردیس چه می‌دانید؟

همانطور که ذکر شد، در شهر پردیس می‌توان شاهد بهره برداری از فازهای جدید از جمله فاز 11 پردیس بود که فواید قابل توجهی را در بر دارد. ساختار منحصر بفرد واحدها، محله‌ها، امکانات، شرایط دسترسی، امکانات آموزشی و بسیاری از المان‌های دیگر، فاز 11 در شهر پردیس را به یکی از گزینه‌های بسیار عالی جهت سکونت و سرمایه گذاری مبدل نموده است.

برای یک سرمایه گذاری موفق و هوشمندانه در منطقه پردیس، باید به برخی از نکات مهم توجه نمایید. مشاور املاک ملکاژان با ارائه‌ی اطلاعات دقیق و ضروری در این زمینه، بهترین مشاور برای خرید، اجاره، فروش و … به شمار می‌رود. بنابراین با ادامه مطلب به هر آنچه که باید از این فاز بدانید، دست خواهید یافت.

موقعیت جغرافیایی فاز 11 پردیس

یکی از فاکتورهای بسیار مهم برای خرید واحدهای مسکونی و یا سرمایه گذاری در فاز 11 پردیس توجه به موقعیت جغرافیایی آن است. این منطقه در فاصله 25 کیلومتری از تهران و در دامنه‌های رشته کوه البرز قرار گرفته است. برای رسیدن به این منطقه با انتخاب جاده قدیم تهران جاجرود و مراجعه به فاصله 9 کیلومتری از میدان امام در شهر پردیس، به مقصد دست خواهید یافت.

موقعیت قرارگیری این فاز از شهر پردیس، بسیار ایده آل می‌باشد. در این منطقه علاوه بر دسترسی‌های فوق العاده (به شمال آزادراه تهران پردیس و همچنین جاده قدیم تهران جاجرود)، می‌توانید از آب و هوای ایده‌آلی نیز بهره‌مند گردید. این منطقه دربردارنده 5 ناحیه (زون) است.

اگر بخواهیم بهترین نواحی برای سکونت در فاز 11 پردیس را بشناسیم، می‌‌توان از زون‌های (مناطق) 1، 5 و 4 یاد کرد. موقعیت جغرافیایی این نواحی (قرار گرفتن آنها در ارتفاع بلندتر) آنها را به بهترین گزینه برای سرمایه گذاری مبدل نموده است.

در این منطقه از شهر پردیس می‌توان شاهد 4550 واحد بود. همچنین در این فاز می‌توان شاهد 33335 واحد از مسکن مهم نیز بود. از جذاب‌ترین ویژگی‌های این منطقه، می‌توان به چشم انداز شگفت انگیز و خارق العاده‌ی آن اشاره کرد.

پردیس برای سرمایه گذاری

امکانات و شرایط دسترسی در فاز 11 پردیس:

از دیگر فاکتورهای مهم برای خرید قسطی آپارتمان در پردیس، توجه به امکانات و دسترسی‌های این منطقه است. فاز 11 پردیس یکی از بهترین فازها در شهر پردیس است که از امکانات و شرایط دسترسی ایده‌آلی برخوردار می‌باشد. از دسترسی‌های مطلوب و فوق العاده‌ی این فاز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

مراکز آموزشی فوق العاده: (در این فاز می‌توان شاهد بسیاری از مراکز آموزشی مانند: زبان‌های خارجی، دبیرستان دخترانه، دبستان دخترانه، دبیرستان پسرانه، پیش دبستانی، کتابخانه و … بود.)

  • مراکز خرید معتبر: (از دیگر امکانات در نظر گرفته شده برای این مناطق، برخورداری از مراکز خرید ایده‌آل است. در این فاز از شهر پردیس می‌توان به فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مجتمع‌های تجاری، نانوایی و … دسترسی داشته باشید.)
  • امنیت فوق العاده: (یکی از دلایل مهم برای محبوبیت این منطقه جهت خرید آپارتمان در پردیس، امنیت بالای آن است. در این منطقه می‌توان شاهد کلانتری 14 بود که در زون 4 از فاز 11 در شهر پردیس واقع شده است.)
  • شرایط دسترسی ایده‌آل: (با خرید ملک در این منطقه، می‌توانید به راحتی به وسایل نقلیه عمومی دسترسی داشته و از مزایای آن، بهره برداری نمایید.)

امکانات در فاز 11 پردیس

قیمت ملک در فاز 11 پردیس

یکی از نکات قابل توجه در فاز 11 پردیس، افزایش میزان خرید و فروش ملک در آن است. این منطقه از جمله مناطق بسیار معروف و معتبر در شهر پردیس است که سالانه با حجم بالای خرید و فروش مواجه می‌شود.

یکی از دلایل بسیار مهم برای افزایش میزان خرید و فروش در این منطقه، قیمت مناسب و ایده‌آل ملک در آن است. افرادی که به دنبال یک راهکار ایده‌آل و موفقیت آمیز برای سرمایه گذاری با پول کم هستند، می‌توانند این منطقه را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند. مهم نیست که سرمایه شما چقدر است! مهم این است که شما با سرمایه‌ای که در دست دارید، می‌توانید به راحتی خانه دار شوید.

قیمت ملک در این منطقه بر اساس فاکتورهای بسیار زیادی تعیین می‌شود. بنابراین برای این منظور بهتر است از راهنمایی‌های مشاورین متخصص و توانمند استفاده کنید. یکی از راهکارهای هوشمندانه در این زمینه (برای جلوگیری از کلاهبرداری و …) استفاده از مهارت و دانش مشاور املاک ملکاژان است. در این صورت به راحتی و با اطمینان خاطر، سرمایه گذاری هوشمندانه‌ی خود را انجام دهید.

خرید ملک در پردیس

فاز 11 پردیس برای سرمایه گذاری

از چرایی خرید ملک در فاز 11 پردیس چه می‌دانید؟! دلایل مهمی سبب شده‌اند که امروزه شاهد افزایش میزان خرید و فروش ملک در این منطقه باشیم. از جمله دلایل مهم برای این سرمایه گذاری دقیق و هوشمندانه، عبارتند از:

  • سهولت در دسترسی به تهران و بهره برداری از امکانات ایده‌آل تهران (شهر پردیس در فاصله‌ی 17 کیلومتری از شهر تهران قرار گرفته است. بنابراین به راحتی و در کمترین زمان ممکن برای انجام کارهای ضروری، می‌توانید به این شهر مراجعه نمایید.)
  • عدم وجود ترافیک: (حتما برای شما که ساکن تهران هستید و یا به تهران سفر کرده‌اید نیز پیش آمده است که ساعت‌های بسیار زیادی را در ترافیک سپری کرده‌ باشید. وجود ترافیک بسیار زیاد، زمان طولانی از زندگی شما را به هدر خواهد داد. در شهر پردیس می‌توانید به راحتی و بدون دغدغه ترافیک، به مقصد برسید.)
  • آب و هوای ایده‌آل و مطلوب: (از گزینه‌های مهم دیگر برای افزایش میزان سرمایه گذاری در این منطقه، وجود آب و هوای بسیار دلنشین، پاک و تمیز است.)
مطالب دیگر مجله ملکاژان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *